PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180490}

Punisher: Strefa wojny

Punisher: War Zone
6,1 22 351
ocen
6,1 10 1 22351
4,6 9
ocen krytyków
Punisher: Strefa wojny
powrót do forum filmu Punisher: Strefa wojny
plooshack

Nie widziałam jeszcze tej części więc muszę obejrzeć na Polsacie. Tylko widzę że tu nie gra już Thomas Jane, a szkoda bo go bardzo lubię :)

ocenił(a) film na 5
Priya12

Ja widziałem i muszę przyznać ze tak bardzo nie zachwyca, taki prymitywny amerykański sensacyjny film, ale o niebo lepszy od po przedniej części

Magic1997

Mimo to zobaczę, bo pierwsza część była świetna jak dla mnie, ale ja jestem kobietą, mnie nie potrzeba wylewów krwi by uznać film za dobry ;D

Priya12

NIEPOLECAM oglądnij se Punishera z Lundgrenem niezły jest ale ten z 2004 najlepszy :0

prof_mateusz27

Nie obejrzałam tego na Polsacie bo miałam co innego na głowie ;) Ale kiedyś zobaczę, i to co polecasz też :)

plooshack

Ten film o 20? Przemoc w nim jest wprawdzie bardzo przerysowana ale i tak albo puszczą przyciętą wersję albo skończy się aferą zahaczającą o Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

_Szaman_

Jak znam polszmat to film będzie kastrowany .

ocenił(a) film na 3
_Szaman_

No właśnie, niech ktoś po obejrzeniu tej polsatowej wersji wpisze tutaj czy rzeczywiście film był 'kastrowany'! Raz obejrzałem okrojoną wersję 'Saw' i właściwie nic z niej nie zostało. Swoją drogą zupełnie nie rozumiem kto w tych stacjach ustala godziny emisji, skoro seriale w stylu 'Fringe' puszczają po północy, a 'Warzone' zaraz po dobranocce :\

plooshack

Film ma dobry klimat i jest fajnie zrobiony ale aktor grający Punishera średnio mi pasuje ..najlepszy Punisher to ten z Dolphem choć i tak nic nie pobije komiksowej wersji. Ten z Thomasem Janem miał tylko wizualnie dobrego aktora reszta była do kitu. Frank Castel to pochłonięty zemstą do cna człowiek wypalony od środka , gorzka skorupa na koniec wersji z Dolphem jest świetny tekst na koniec ..że to niema końca a w jego sercu niema miejsca na litość i do puki żyję będzie wymierzał karę tym co na nią zasługują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones