PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180490}

Punisher: Strefa wojny

Punisher: War Zone
6,1 22 338
ocen
6,1 10 1 22338
4,8 8
ocen krytyków
Punisher: Strefa wojny
powrót do forum filmu Punisher: Strefa wojny

FIlm z 2004 z Jane'em to jakaś parodia nakręcona dla odbiorców głównie 13 lat.A tu otrzymujemy prawdziwego i krwawego bez żadnych hamulcy Punishera,a ludzie narzekają jeszcze. Nie rozumiem tego raz płaczą,że "Jest zbyt łagodny.a za mało brutalny" albo "Mało wierny komiksowi" A tu dostajemy dwa w jednym jest rzeź i wierność z komiksem (Chyba najlepszy pod tym względem). A Punishera z 1989 roku jeszcze nie widziałem,ale niedługo zobaczę.

użytkownik usunięty
Shadowman94

No właśnie - taki powinien być Punisher a nie ciepły kluch Thomas Jane:P Ale polecam również najstarszą produkcję. Dla mnie, kiedyś szczyla, kult, obecnie trochę inaczej postrzegam tę produkcję, ale nadal uważam, że warto obejrzeć.

użytkownik usunięty

Kogo tu nazywasz ciepłymi kluchami, hyyyy? xD

http://www.youtube.com/watch?v=bWpK0wsnitc

użytkownik usunięty

Tak tak - ta scena jest baaardzo rzeczywista:P Thomas Jane wali butelką Jacka Danielsa to łbach (i nie tylko) oprawców jakby to był co najmniej metalowy kij bejsbolowy:P I jeszcze ten rzut na końcu...Jakieś utwardzane szkło z domieszka metalu - normalka, można kupić w każdym szanującym się sklepie z alkoholami:P

A serio to scena fajna, tyle, że nie pochodzi z pierwszej części z Thomasem Janem, więc o czym my tu gadamy, hę?;P

użytkownik usunięty

A od kiedy to butelka się tłucze po uderzeniu w głowę? Chyba tylko w filmach akcji dla efektowności, ale nie w rzeczywistości.

Fanfilm miał pokazać, że Thomas Jane jako Punisher jest bad-ass... ale niekoniecznie w pełnometrażowym filmie.

użytkownik usunięty

A od kiedy ziemia jest okrągła..? Butelka może by nie pękła od razu, ale proszę Cię - gość napieprza nią z całej pary i jeszcze nią rzuca a szkło pozostaje nietknięte?? Ale spoko - zostawmy sprawy rzeczywiste rzeczywistości, a fikcję filmowi:P

Scena, pomimo, że z rzeczywistością ma niewiele wspólnego (choćby łamanie kończyn), podoba mi się (ma klimat i jest brutalna). i Fakt - Jane wypada tu naprawdę nieźle. Tyle, że to forum tyczy się pełnometrażowych filmów, które już powstały, a nie wariacji na temat...Widzisz, w odsłonie z 2004r. Mr. Thomas wypada naprawdę blado. Zdaję sobie sprawę, że to nie tylko jego wina - winny jest m.in. scenariusz (albo przede wszystkim) i kategoria wiekowa, które zrobiły z Punishera nie twardego sukinsyna, ale c.i.p.ę. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 10

butelke nie jest latwo rozbic o kosci nie ma szans mowie ci moze z piwa bo ma budowa zaokraglona ale ta ma ostle nce i uwiez ze o kosci nie ma sznas rozwalic takiej butelki a co do lamania kosci to wystarczy dobry kat uderzenia i troche sily wszystko da sie wytlumaczyc to sie nazywa fizyka

ocenił(a) film na 10

Może i Jane jako punisher był słaby ale lubię wersje z 2004 bo inaczej pokazali osobe Franka,w taki ciekawy sposób- super inteligentny,dobrze wszystko planujący bad ass który najpierw rozwala komuś życie nim go wykończy. W wersji z 2004 podobał mi sie motyw z tą miną którą Frank dał do potrzymania drugiemu synowi Sainta

jak jest jeszcze pelna to nie ma szans by sie rozbila w latwy sposob

użytkownik usunięty

To nie jest zwykła butelka, tylko butelka dobrej Whiski :) A na poważnie na pewno wytrzyma więcej niż jedno, dwa uderzenia, a jak nawet się rozbije, to też będzie stanowić niebezpieczną broń.

użytkownik usunięty
Shadowman94

TA CZĘŚĆ JEST O WIELE LEPSZA OD PIERWSZEJ PONIEWAŻ W 2 CZĘŚCI PUNISHER JEST BARDZIEJ BRUTALNY I TO MI SIĘ PODOBA

ocenił(a) film na 8

Jakoś mało rozreklamowany skoro na siebie nie zarobił. Według mnnie to świetne kino akcji, ale niestety to tylko potwierdza regułę że film PG-13 lepiej sie sprzedają, aniżeli dobre, mocne kino.

mi tez,

jak ma być film sensacyjny to z nuta brutalności

Shadowman94

Hamulcy. Bardzo ładne słowo, to ze staro hebrajskiego?

Shadowman94

Dopóki nie zobaczyłem nowego punishera w serialu daredevil i punisher to ten byl najlepszy

ocenił(a) film na 3
Shadowman94

Najgorsza adaptacja Punishera jaka widzialem - drewniane dialogi jak w filmach z Segalem,a charakteryzacja Dominica Westa, to juz w ogole wola o pomste do nieba... Film z 2004 o klase lepszy pod wzgledem fabularnym i aktorskim, ale z fanami latajacych flakow i niekonczacych sie magazynkow nie ma o czym dyskutowac.

Shadowman94

Facet do tej roli jest IDEALNY !!!

Shadowman94

witam
też jestem Shadow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones