PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180490}

Punisher: Strefa wojny

Punisher: War Zone
6,1 22 344
oceny
6,1 10 1 22344
4,6 9
ocen krytyków
Punisher: Strefa wojny
powrót do forum filmu Punisher: Strefa wojny

obejrzałem filmu prawie 8 minut, czyli kilka głów zostało uciętych maczetą, poskakał na stole, powiesił się na żyrandolu i już nie mogłem więcej...

ocenił(a) film na 7
killyou

powiedz mi w takim razie kolego jakie filmy ci się podobają,jeżeli ten był według ciebie taki słaby żeby dostał aż 1/10 ?

ocenił(a) film na 1
pawel997402

300, Prawo zemsty, Batman: Mroczny Rycerz, Into the Wild, Source Code, Peaceful Warrior... jest tego dość sporo.
Nie znam tego komiksu, więc może tak ciężko było mi wytrzymać więcej niż 8 minut tego filmu.

ocenił(a) film na 6
killyou

Nie mam nic przeciwko krytyce tego filmu bo doskonały nie jest ale fajnie by było gdybyś nie oceniał filmów których nie widziałeś.

użytkownik usunięty
killyou

Może gdybyś oglądał mniej seriali (lub lepsze), miałbyś więcej czasu na obejrzenie filmu w całości.

ocenił(a) film na 8

Widocznie nie powinieneś zabierać sie za takie filmy,które są brutalne.A Punisher w komiksach przecież taki był.
A ocen nie daje się po 8 minutach filmu.Lepiej to już przemilczeć,albo coś lepszego napisać.

użytkownik usunięty
mackal83

Jak to mówi mój chłopak "Lepiej nic nie mówić i być wziętym za idiotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości".

ocenił(a) film na 4
killyou

Oczywiście zgadzam się z osobami ,które piszą ,że nie powinieneś oceniać filmu po 8 minutach i nie pojechać z nim do końca seansu. Wiadome było ,że rewelacji nie będzie, ale nawet ja wytrzymałem całość. U mnie ''jedynki'' nie ma ,ale więcej niż 4/10 nie jestem w stanie wystawić.

ocenił(a) film na 6
killyou

Fan 300 czy Sorce Code wyłaczył film po 8 min. Dobre...

ocenił(a) film na 8
killyou

Muszę przyznać, że to było trochę przegięte, ale czasem przydaje się obejrzeć taką siekę.

użytkownik usunięty
Zavulon

właśnie przez to , że się nie cackali wyszła wreszcie dobra ekranizacja komiksu. jako fan komiksu mówię to z totalnym przekonaniem. Frank to kawał kutwy:). Poprzednia cześć "z bijatyką z ruskiem" bazowana na serii papierowej którą czytałem, to było dopiero NIEPOROZUMIENIE !

killyou

a według mnie film mógłby być zajebisty gdyby zadbano o dobry czarny charakter.Jigsaw hehe był śmieszny przez cały film.Postać Franka była dobra ale ten łobuz z potarganą bańką i jego lekko nierozgarnięty braciszek jedzący flaki no cholera. wiem że komuś się to może podobać ale ja wolę wersje z 2004.
nie mniej jednak oglądałem film do końca.

ocenił(a) film na 5
danielpiw23

Mnie chyba też. Musiałbym przypomnieć sobie:). Powiedzcie jeszcze jedna rzecz, czy w budżecie filmu nie było kasy na motor dla niego? Biedak wszędzie biegał piechotą:P. A jeszcze zabawniejsze że przez miasto z całą furą klamek:P. Rozbawiło mnie też że ot tak sobie podano do wiadomości, że zabity tajniak miał rodzinę:). Ogólnie widać było że trochę nei ma pomysłu na film, ale za rozpierduchę daje 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones