PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 695
ocen
6,6 10 1 55695
5,1 8
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

Krótko i zwięźle:

Wracając do tego filmu po latach, pod wpływem coraz to bardziej wymyślnych ekranizacji, w
których coraz większy nacisk kładzie się na efekciarstwo, dochodzę do następującego wniosku
- jest to jedna z najlepszych ekranizacji komiksu.

Świetna muzyka, dobra fabuła, której towarzyszy doskonałe budowanie napięcia i logiczne
rozwijanie historii, genialny Thomas Jane i reszta stawki - to coś, czego dzisiejsze filmy na
podstawie komiksów nie mają.

Prolog - relacje z rodziną, "początek i powstanie" Punishera - doskonały
Rozwój i środek filmu - dobry
Końcówka - niezła

Ocena końcowa, solidne 7/10 pośród filmów 'komiksowych'.

Mam nadzieję, że choć część osób się ze mną zgadza.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
MarekAntonivsz

jestem z tobą -co prawda Jane nie jest idealny fizycznie do roli ale nadrobił to aktorstwem ,te jego monologi wewnętrzne , akcje i kary -coś pięknego.nie przeładowane efektami a cieszy .

Pozdrawiam

MarekAntonivsz

zgadzam się całkowicie.

Spidey_

A ja zgadzam się z Wami. Ostatnio jeszcze raz oglądałem ten film - i tylko utwierdziło mnie to w tym przekonaniu...

Świetny film, szkoda, że tak krótki - i że nie powstała kontynuacja...

Pozdrawiam

MarekAntonivsz

W pewnym sensie powstała, dirty laundry :D

ocenił(a) film na 8
MarekAntonivsz

Popieram. Film posiada niesamowity klimat. (Dzięki bogu) nie jest nafaszerowany zbędnymi, badziewnymi efektami specjalnymi i przekoloryzowanymi akcjami, które to się teraz ładnie nazywa "widowiskowością". "Punisher" należy do tych filmów, które mogę oglądać na okrągło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones