PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662502}
7,5 3 398
ocen
7,5 10 1 3398
8,0 4
oceny krytyków
The Punisher: Dirty Laundry
powrót do forum filmu The Punisher: Dirty Laundry

jack daniels

ocenił(a) film na 9

coś twarda ta butelka

ocenił(a) film na 7
Kusy83

bo pełna :)

ocenił(a) film na 9
havvok

To fakt :) Pełna butelka Jacka Danielsa powoduje uśmiech na twarzy ;)

ocenił(a) film na 7
Ra_s_al_Ghul

To fakt :)

Kusy83

Za dużo filmów i bajek się naoglądałeś.
Kruszenie butelek po piwie na głowach ludzi to mit. A taka butelka ma dużo grubsze ścianki.

ocenił(a) film na 9
Kusy83

Jedyne lekko naciągnięte (jeśli dobrze pamiętam) to butelka upadająca na chodnik - z takiej wysokości raczej powinna się potłuc, cala reszta dosyć realna ;)

ocenił(a) film na 9
Redrum

Uderzenie butelką w głowę z odpowiednią siłą rozbiłoby butelkę:) Oczywiście nie ma gwarancji, że właściciel głowy by to przeżył, no ale^^

ocenił(a) film na 9
Dealric

Powiem szczerze, że nie testowałam ;P A poważnie, nawet z tak grubego szkła? Butelka piwa jest z dużo cieńszego szkła niż butelka jd

ocenił(a) film na 9
Redrum

Generalnie zależy od miejsca trafienia. Można trafić w szef (nie pamiętam oryginalnej medycznej nazwy) między koścmi wtedy butelka da radę na pewno. Czyste trafienie w kość z odpowiednią siłą starczy.

Nie testowałem, ale widziałem jak facet rozbił butelkę Jacka używając tylko własnych dłoni;)

ocenił(a) film na 9
Dealric

jest odcinek Pogromcow mitow, z rozbijaniem butelek na glowie. napewno na youtube sa gdzies fragmenty, z tego co pamietam to nawet oni sie zdziwili jak ciezko jest rozbic i ile sily trzeba wlozyc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones