PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662502}
7,5 3 396
ocen
7,5 10 1 3396
8,3 3
oceny krytyków
The Punisher: Dirty Laundry
powrót do forum filmu The Punisher: Dirty Laundry

to jest klimat Punishera a nie ta popier*ółka z 2004... jak dla mnie to i War Zone daje radę jak
diabli :D

Estranged

War Zone to beznadziejny film jako film ,nie tylko jako film u Punisherze. Widziałem go raz z przewijaniem i wiecej nie mam zamiaru.
Film z 2004 był najlepszy dotychczas ,nie licząc Dirty Laundry ,muzyka tylko mogła być lepsza ,ale był on najbliższy komiksowi.

ocenił(a) film na 7
Ottiss14

Popieram najlepszy film o Franku to był ten z 2004 z T.Jane, reszta też była niczego sobie. Teraz czekam na serial Punishera od netflix-a.

ocenił(a) film na 9
Estranged

http://blip.tv/cbr/exclusive-teaser-the-dead-can-t-be-distracted-punisher-fan-fi lm-6596037 to jest dopiero fan film, ten z '04 jest parodią komiksów z Frankiem wydawanych w tym samym roku , War Zone było bardzo dobre, a ten z '89 to nawet nie wiedziałbym, że jest o Punisherze gdyby nie tytuł..... aha i Dirty Laundry jak najbardziej jeden z tych najlepszych.

użytkownik usunięty
czuczulka

Wiesz może gdzie można dorwać to "the dead can't be distracted" ?? Na torentach ni ma :/

ocenił(a) film na 9

Z tego co czytałem to nie został do końca zrealizowany, bo Marvel poczuł ból dupki, że ktoś robi lepszą ekranizację od nich i poprosili autorów o anulowanie fan filmu, oczywiście musieli się zgodzić....

ocenił(a) film na 10
Estranged

I to jest to.

ocenił(a) film na 10
Estranged

Prawdziwy "Karciciel". Wiecznie zajęty, nawet prania spokojnie nie może zrobić, bo ma pełne ręce roboty - praca na pełny etat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones