Laura Harring

Laura Elena Martínez Herring

7,9
2 977 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Harring

Mulholland Drive - to najlepszy film z jej udziałem. Obawiam się, że nie zagra w drugim takim, aczkolwiek z taką zjawiskową urodą kto wie. Ma też odrobinę talentu, może nie jest wielką aktorką, bo nie jest i raczej nie będzie, ale lubię ją po tym filmie. Życzę jej powodzenia.

Zagrała też w The Rabbits Lyncha (podkładała głos) i w epizodzie pod koniec filmu Inland Empire.

ABEL

Mogłaby zagrać Królewnę Śnieżkę, ma takie piękne oczy i twarz.

ABEL

Mulholland drive widzialam dopiero jeden raz, ale jestem pewna ze do niego wroce (oczywiscie zeby JA znow zobaczyc). byla swietna, seksowna i uwodzicielska a do tego tajemnicza. brak mi slow:):):)

hej_ka

Była dobra w MD, ale w cieniu Naomi Watts. Nie mniej jednak stworzyła dla niej całkowite przeciwieństwo, seksowna, tajemnicza, nieodgadniona. Widziałam ją tylko w tym filmie, trudno mówić więc o jej aktorstwie... Myslę, że nie prędko zobaczymy jej w filmie na miare MD.

Lady_Rita

dla mnie główną bohaterką Mulholland Drive była bez wątpienia Rita/Camilla. Przez cały film z wielkim zainteresowaniem obserwowałem Laurę Harring. Na początku trochę się obawiałem, ponieważ jej postać miała taką samą mimikę i nie wyrażała większych emocji. W drugiej części odetchnąłem jednak z ulgą, gdyż Rita znalazła się w trochę innym położeniu, dzięki czemu aktorka mogła popisać się swoim talentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones